Skip links

Koka logi un durvis

Mežmaļos tapušie koka logi un durvis tiek gatavoti no augstākās kvalitātes Latvijas priedes, bērza, ozola un oša. Mēs esam pārliecināti, ka no vietējā materiāla izgatavoti koka logi un durvis katrā mājā ienes autentisku, siltu un omulīgu noskaņu.

Koka logi

Vēsturiskie logi

Koka iekšdurvis

Koka ārdurvis

Par mums

Mežmaļi ir uzņēmums, kura specializācija jau vairāk nekā 20 gadus ir koka logu un durvju izgatavošana. Mēs ticam, ka kvalitatīvi, Latvijā ražoti koka logi un durvis rada labu pirmo iespaidu par jebkuru ēku, parāda saimnieka estētisko gaumi un sapratni par īstām vērtībām.

Mežmaļu meistari ir īsti sava aroda pratēji, koka logu un durvju izgatavošana ir to specializācija jau kopš 1996.gada. Katrs klients tiek apkalpots ar lielu uzmanību, ņemot vērā pat visspecifiskākās vēlmes un vajadzības, kuras ar prieku palīdzēsim realizēt.

Mežmaļos izgatavotie koka logi un durvis piešķir jebkurai ēkai papildu vērtību, ar kuru lepoties.

Uzziniet vairāk

Mūsu vērtības

Atbildība

Mūs iesaka kā meistarus, kas apsola kvalitāti un termiņus, un tos arī ievēro.

Caurspīdīgums

Mūs uzrunā kā padomdevējus, kas novērtē, vai ideja vispār ir īstenojama. Un ja nav, tad kas jāmaina, lai tā iegūtu reālas aprises.

Individuāla pieeja

Mūs pazīst kā meistarus, kas spēj īstenot arī īpašas un individuālas idejas nestandarta mājām un dzīvokļiem.

Uzziniet vairāk

Ļoti laba darba kvalitāte, citādāk nesastrādātos jau gadiem ilgi. Mežmaļos visvairāk patīk, ka viņi ir gatavi domāt un meklēt risinājumus dažādām nestandarta situācijām, apkopojot – pilnīgs vēlmju realizējums

Ilze Melgalve, Berķenes muiža

Arhitekta Pētera Blūma birojs dibināts vairāk kā pirms ceturtdaļgadsimta. Pa šiem gadiem daudzi sadarbības partneri mainījušies, daļu jau sen kā neviens neatceras, bet “Mežmaļu” logi kā bija vērtīgākā rekomendācija vēsturisko māju logu izgatavošanai, tā arī tas ir palicis. Viņi pirmie saprata, ka viena no mantotās arhitektūras pamatvērtībām, pēc kurām nosaka visas mājas “Raudi”, ir autentisko logu saglabāšanas lietpratība un no jauna izgatavojamo ekvivalentu estētiskā līdzvērtība un būvtehniskā kvalitāte. Viņi to prot un viņiem tas patīk. Viņu logi parasti ir būtiska vēsturiskas mājas autentiskuma garantija.

Pēteris Blūms, arhitekts

Kad jāpalīdz klientam izvēlēties labākos logu un durvju izgatavotājus , nav grūti atrast argumentus Mežmaļiem par labu- vienmēr korekti izvērtē klienta vajadzības un ieceres, piedāvā labākos risinājumus arī vēsturisko ēku logu, durvju nomaiņas gadījumā, kas nekad nav vienkārši un standartizēti ; nebaidās domāt, meklēt un radoši risināt vēl nepārbaudītus tehniskos vai apdares risinājumus. Mežmaļu darbinieki ir apbrīnojami pacietīgi pret arhitektu parsībām, kas dažkārt var robežoties pat ar kaprīzēm. Ir jauki, ja sastopi izgatavotāju pusē cilvēkus, kurus aizrauj radoši meklējumi un kas neskaita darbā pavadītās stundas un pūliņus, lai tiktu sasniegts iecerētais rezultāts. Ar paļāvību uzklausu ieteikumus risinājumos, jo Mežmaļu uzkrātā pieredze un praksē gūtās atziņas ir nenovērtējams ”paļāvības spilvens”‘. Vienmēr prieks sadarboties, jo zinu- rezultāts būs lielisks.

Elita Pole, Arhitekte/ dizainere

Ar SIA “Mežmaļi+” veiksmīgi sadarbojamies jau daudzu gadu garumā. Šajā laikā ir izveidojusies abpusēji izdevīga, lojāla un pozitīva sadarbība. Augsti novērtējam SIA “Mežmaļi+” veikto darbu kvalitāti un servisu. SIA “Mežmaļi+” ir uzticams partneris, un mēs esam priecīgi, ka veiksmīgi realizējam sadarbību un plānojam to darīt arī nākotnē.

Sandris, SIA “AIMASA”

Izgatavo durvis un logus ļoti labā kvalitātē, ar personisku attieksmi un individuāliem risinājumiem. Īpaši laba sadarbība vēsturisko Objektu būvniecībā. SIA “TUTOR”

Vilnis Gavars, Celtnieks/Dizaineris

Mežmaļi…

Mums ilglaicīgi un uzticami partneri uz kuriem var paļauties. Vienmēr precīzi un atsaucīgi, ar augstiem kvalitātes standartiem. Gatavi atrast risinājumu jebkurai situācijai.
Ir gandarījums ar viņiem strādāt un priecājos par viņu panākumiem.

Juris Smans, Ilggadējs klients

“Mežmaļi” ir uzņēmums, ar kuru sadarboties ir viegli un ātri. Atsaucīgs personāls un kvalitatīvs serviss. Logi un durvis tiek izgatavoti ātri un atbilstoši klienta vēlmēm.

Armands Rudēvics, PRO Būvnieks

Mūsu uzņēmums specializējas vēsturisko koka ēku atjaunošanā. “Mežmaļu” ražotie logi ir būtiska vērtība mūsu īstenotajos projektos kā Rīgā, tā daudzviet citur Latvijā

Jānis Pelsis, SIA Kalnciema Kvartāls