Skip links

Par mums

Mežmaļi. Koka durvis un logi.

Durvis ir kā nama rokasspiediens. Stingrs, uzticams, unikāls. Būtiskāko par nama personību un tā īpašnieku tās pastāsta jau pirmajā mirklī. Tāpat kā logi, kas ir kā nama acis un savieno iekštelpas ar pasauli. Mēs zinām – kārtīgi būvētā namā katram elementam jābūt radītam tā, it kā no tā būtu atkarīgs, vai nams turēsies kopā. Tieši ar šādu attieksmi jau vairāk kā 20 gadus Mežmaļi projektē, ražo un uzstāda koka durvis un logus namos visā Latvijā un arī ārpus tās.

Mūs pazīst ne tikai kā meistarus, kas spēj īstenot īpašas un individuālas idejas nestandarta mājām un dzīvokļiem.
Mūs uzrunā arī kā padomdevējus, kas novērtē, vai ideja vispār ir īstenojama. Un ja nav, tad kas jāmaina, lai tā iegūtu reālas aprises.
Mūs iesaka kā meistarus, kas apsola kvalitāti un termiņus, un tos arī ievēro.
Mūs ciena kā vietējo materiālu vērtības cēlājus, jo izmantojam Latvijas ozola, oša, priedes un bērza koksni, turklāt saimniecisku pielietojumu protam atrast līdz pat sīkākajai skaidai.
Mēs esam Mežmaļi, mēs runājam ar darbiem.

Ražotne.

Mūsu uzņēmuma vēsture sākās 1996. gadā, kad tas tika reģistrēts kā zemnieku saimniecība. Sākumā izpildījām dažādu galdniecības darbus, bet, laikam ejot, pakāpeniski esam specializējušies uz koka logu un durvju izgatavošanu.

2004. gadā galdniecība tika pārcelta uz jaunām telpām, kas ļāva gan ievērojami palielināt ražošanas apjomu, gan arī pilnveidot tehnoloģijas un uzlabot izstrādājumu kvalitāti. Mūsu ražotne atrodas Valdlauču teritorijā aptuveni 1km no Dienvidu tilta Daugavas kreisajā krastā un ir ērti sasniedzama gan rīdziniekiem, gan citu reģionu klientiem.

Strādājam tikai pēc individuāla pasūtījuma, sadarbojamies gan ar vietējiem, gan arī ar ārzemju klientiem. Vajadzības gadījumā veicam arī uzmērīšanu un savu izstrādājumu montāžu.

Esam Latvijas patrioti un pamatā strādājam ar vietējās izcelsmes materiāliem: priedi, bērzu, osi un ozolu. Savu darbu darām tā, lai maksimāli saudzētu un rūpētos par apkārtējo vidi, tādēļ pat koka materiālu pārpalikumi tiek pārstrādāti un realizēti kā skaidu briketes. Apdares un komplektējošām sastāvdaļām pamatā izmantojam Vācijā un Skandināvijā ražotus materiālus.

Esam neliels uzņēmums, bet katram klientam piemeklējam individuālu un vispiemērotāko risinājumu. Lepojamies ar savu ilggadējo meistaru kolektīvu, kuri prasmīgi realizē pat visprasīgāko klientu vēlmes. Mūs atpazīst arī kā Vēsturisko / Futerlogu mūsdienu ražošanas metodoloģijas pamatlicējus, jo esam to vēsturisko izpildījumu maksimāli papildinājuši ar mūsdienīgu funkcionalitāti, tajā pat laikā nezaudējot autentisko izskatu.

Mūsu labākā reklāma ir apmierināts klients, tādēļ izstrādājumu kvalitāte un apsolīto termiņu izpilde ir mūsu prioritāte.

Ļoti laba darba kvalitāte, citādāk nesastrādātos jau gadiem ilgi. Mežmaļos visvairāk patīk, ka viņi ir gatavi domāt un meklēt risinājumus dažādām nestandarta situācijām, apkopojot – pilnīgs vēlmju realizējums

Ilze Melgalve, Berķenes muiža

Arhitekta Pētera Blūma birojs dibināts vairāk kā pirms ceturtdaļgadsimta. Pa šiem gadiem daudzi sadarbības partneri mainījušies, daļu jau sen kā neviens neatceras, bet “Mežmaļu” logi kā bija vērtīgākā rekomendācija vēsturisko māju logu izgatavošanai, tā arī tas ir palicis. Viņi pirmie saprata, ka viena no mantotās arhitektūras pamatvērtībām, pēc kurām nosaka visas mājas “Raudi”, ir autentisko logu saglabāšanas lietpratība un no jauna izgatavojamo ekvivalentu estētiskā līdzvērtība un būvtehniskā kvalitāte. Viņi to prot un viņiem tas patīk. Viņu logi parasti ir būtiska vēsturiskas mājas autentiskuma garantija.

Pēteris Blūms, arhitekts

Kad jāpalīdz klientam izvēlēties labākos logu un durvju izgatavotājus , nav grūti atrast argumentus Mežmaļiem par labu- vienmēr korekti izvērtē klienta vajadzības un ieceres, piedāvā labākos risinājumus arī vēsturisko ēku logu, durvju nomaiņas gadījumā, kas nekad nav vienkārši un standartizēti ; nebaidās domāt, meklēt un radoši risināt vēl nepārbaudītus tehniskos vai apdares risinājumus. Mežmaļu darbinieki ir apbrīnojami pacietīgi pret arhitektu parsībām, kas dažkārt var robežoties pat ar kaprīzēm. Ir jauki, ja sastopi izgatavotāju pusē cilvēkus, kurus aizrauj radoši meklējumi un kas neskaita darbā pavadītās stundas un pūliņus, lai tiktu sasniegts iecerētais rezultāts. Ar paļāvību uzklausu ieteikumus risinājumos, jo Mežmaļu uzkrātā pieredze un praksē gūtās atziņas ir nenovērtējams ”paļāvības spilvens”‘. Vienmēr prieks sadarboties, jo zinu- rezultāts būs lielisks.

Elita Pole, Arhitekte/ dizainere

Ar SIA “Mežmaļi+” veiksmīgi sadarbojamies jau daudzu gadu garumā. Šajā laikā ir izveidojusies abpusēji izdevīga, lojāla un pozitīva sadarbība. Augsti novērtējam SIA “Mežmaļi+” veikto darbu kvalitāti un servisu. SIA “Mežmaļi+” ir uzticams partneris, un mēs esam priecīgi, ka veiksmīgi realizējam sadarbību un plānojam to darīt arī nākotnē.

Sandris, SIA “AIMASA”

Izgatavo durvis un logus ļoti labā kvalitātē, ar personisku attieksmi un individuāliem risinājumiem. Īpaši laba sadarbība vēsturisko Objektu būvniecībā. SIA “TUTOR”

Vilnis Gavars, Celtnieks/Dizaineris

Mežmaļi…

Mums ilglaicīgi un uzticami partneri uz kuriem var paļauties. Vienmēr precīzi un atsaucīgi, ar augstiem kvalitātes standartiem. Gatavi atrast risinājumu jebkurai situācijai.
Ir gandarījums ar viņiem strādāt un priecājos par viņu panākumiem.

Juris Smans, Ilggadējs klients

“Mežmaļi” ir uzņēmums, ar kuru sadarboties ir viegli un ātri. Atsaucīgs personāls un kvalitatīvs serviss. Logi un durvis tiek izgatavoti ātri un atbilstoši klienta vēlmēm.

Armands Rudēvics, PRO Būvnieks

Mūsu uzņēmums specializējas vēsturisko koka ēku atjaunošanā. “Mežmaļu” ražotie logi ir būtiska vērtība mūsu īstenotajos projektos kā Rīgā, tā daudzviet citur Latvijā

Jānis Pelsis, SIA Kalnciema Kvartāls