Skip links

Groplogi

Groplogi visbiežāk tiek izmantoti vēsturiskās ēkās, īpaši guļbūvēs, lai saglabātu ēkas senatnīgo un autentisko izskatu. Groplogi ir vieni no vissenākajiem logu veidiem un pārsvarā izmantoti ēkās, kas būvētas XIX gs. 

Groplogi lieliski izolē skaņu, un to vēršanās virziens ir divejāds – iekšlogi veras uz iekšu, bet ārējie logi uz āru. Groplogus izgatavojam pēc katra klienta individuālā dizaina.

Lai saņemtu labāko Mežmaļu koka groplogu piedāvājumu un cenas, sazinieties jau tagad:

Izgatavojam groplogus ar 24mm 2 stiklu paketi iekšpusē.

Siltuma caurlaidības koeficients logam UL=1,3-1,5 W/m2k

Skaņas slāpēšanas indekss RW=35dB.

Groplogu vēršanās virziens ir divējāds: ārējie logi veras uz āru, iekšējie uz iekšu. Ir iespējams labais un kreisais vēršanās virziens.

Virsgaisma: atgāžama.

Groplogi tiek izgatavoti pēc klienta individuāla pasūtījuma un izmēriem.

Papildus iespējams pasūtīt arī pieskaņotas iekšējās palodzes. Iekšējās koka palodzes tiek izgatavotas no masīvkoka līmētām plātnēm. Ar lazūras apdari palodžu virsma tiek papildus finierēta, lai iegūtu estētisku virsmu bez stiķu vietām. Palodžu standarta biezums 40 mm.  Palodžu priekšējai daļai un stūriem tiek piedāvāti dažādi profilu risinājumi.

Pieejama plaša krāsu izvēle no RAL un NCS katalogiem. Iespējams izmantot arī lazūrkrāsas (beicēta lakota virsma ar redzamu koka tekstūru), kas ļaus maksimāli saglabāt koka dabīgo izskatu, tajā pašā laikā pietuvinot tā toni citiem interjera elementiem (piemēram, grīdai vai durvīm).

Iespējami dažādi krāsojumi loga iekšpusē un ārpusē.

Krāsu ieteicams izvēlēties, apskatot krāsu katalogus mūsu ražotnē klātienē.

Pārsvarā koka logi tiek izgatavoti no Latvijas priedes. Atsevišķos gadījumos un īpašu individuālu vēlmju gadījumā ir iespējams izmantot arī citus izgatavošanas materiālus.

Izmantojam furnitūru no Vācijas un Skandināvijas.

Groplogus parasti izgatavo pēc veco logu analoga, saglabājot arhitekta sākotnējo ieceri. No ārpuses groplogus parasti var atpazīt pēc ārpusē redzamajām eņģēm.

Iespējams dizainā izmantot smalko rūtojumu un šproses, kā arī izgatavot veco dekoratīvo elementu kopijas.

Realizēti projekti

    Nosūtīsim cenu piedāvājumu vai atbildēsim uz citiem Jums interesējošiem jautājumiem