Skip links

Futerlogi

Vēsturiskie logi jeb futerlogi parasti tiek izmantoti veco ēku un objektu atjaunošanas procesā, lai ne tikai saglabātu autentisku vizuālo loga tēlu, bet arī pievienotu tai mūsdienu loga funkcionalitāti. Futerlogi pārsvarā ir izmantoti XX gs. ēkās, bet vecākās ēkās (piem., XIX. gs.) biežāk būs sastopami Groplogi. 

Mūsu uzņēmums veic futerlogu izgatavošanu jau vairāk nekā 20 gadus un šo gadu laikā, uzkrājot pieredzi, kļuvis par vienu no līderiem koka futerlogu ražošanas sfērā.

Mežmaļu koka futerlogi lepojas ar labu skaņas un siltuma izolāciju, kas pasargās no nevajadzīgiem trokšņiem un ļaus ietaupīt arī siltuma rēķinu ziemā, kā arī priecēs acis ar savu autentisko izskatu. Futerlogiem ir viens vēršanas virziens – uz iekšu.

Uzziniet vairāk par futerlogu izgatavošanu un cenām, sazinoties:

Piedāvājam futerlogus ar 24mm 2 stiklu paketi iekšpusē.

Siltuma caurlaidības koeficients logam UL=1,3-1,5 W/m2k

Skaņas slāpēšanas indekss RW=35dB.

Vēršanās virziens: labais un kreisais, uz iekšu.

Virsgaisma: atgāžama.

Futerlogi tiek izgatavoti pēc klienta individuāla pasūtījuma un izmēriem.

Papildus iespējams pasūtīt arī pieskaņotas iekšējās palodzes. Iekšējās koka palodzes tiek izgatavotas no masīvkoka līmētām plātnēm. Ar lazūras apdari palodžu virsma tiek papildus finierēta, lai iegūtu estētisku virsmu bez stiķu vietām. Palodžu standarta biezums 40 mm.  Palodžu priekšējai daļai un stūriem tiek piedāvāti dažādi profilu risinājumi.

Pieejama plaša krāsu izvēle no RAL un NCS katalogiem. Iespējams izmantot arī lazūrkrāsas (beicēta lakota virsma ar redzamu koka tekstūru), kas ļaus maksimāli saglabāt koka dabīgo izskatu, tajā pašā laikā pietuvinot tā toni citiem interjera elementiem (piemēram, grīdai vai durvīm).

Iespējami dažādi krāsojumi loga iekšpusē un ārpusē.

Krāsu ieteicams izvēlēties, apskatot krāsu katalogus mūsu ražotnē klātienē.

Pārsvarā koka logi tiek izgatavoti no Latvijas priedes. Īpašu individuālu vēlmju gadījumā ir iespējams izmantot arī ozolu vai eksotisku koku sugu materiālus.

Izmantojam furnitūru no Vācijas un Skandināvijas.

Futerlogus parasti izgatavo pēc veco logu analoga, saglabājot arhitekta sākotnējo ieceri.

Iespējams dizainā izmantot smalko rūtojumu un šproses, kā arī izgatavot veco dekoratīvo elementu kopijas.

Realizēti projekti

    Nosūtīsim cenu piedāvājumu vai atbildēsim uz citiem Jums interesējošiem jautājumiem