Skip links

Koka iekšdurvis

Koka iekšdurvis ir viens no spilgtākajiem un nozīmīgākajiem jebkura interjera elementiem. Pateicoties atšķirīgajām koku faktūrām, krāsām un furnitūrai, koka iekšdurvis lieliski papildina ikvienas telpas interjeru un noskaņu.

Lai koka iekšdurvis nevainojami iekļautos un saskaņotos ar pārējo telpu apdari, mēs durvis izgatavosim atbilstoši jūsu vīzijai, par pamatu ņemot Latvijā audzētas priedes, bērza, ozola vai oša masīvkoku un pieskaņojot visdažādākos finierējumus un tonējumu.

Mūsu piedāvājumā ir divu tipu iekšdurvis:

 • Gludās koka iekšduvis,
 • Tapotās koka iekšdurvis.

Koka iekšdurvju cena būs atkarīga no jūsu izvēlētā materiāla un durvju dizaina. Lai saņemtu labāko Mežmaļu piedāvājumu, sazinieties jau tagad:

  Nosūtīsim cenu piedāvājumu vai atbildēsim uz citiem Jums interesējošiem jautājumiem

  Piedāvājam izgatavot divu veidu durvis:

  • Tapotas koka iekšdurvis
  • Gludas koka iekšdurvis

  Izmērs – pēc klienta individuāla pasūtījuma.

  Piedāvājam pilnu koka durvju komplektāciju, kurā ietilpst: kārba, vērtne, dekoratīvās apmales (kleides), eņģes, atslēgu mehānisms. Mūsu ražotnē iespējams no plaša klāsta izvēlēties arī pieskaņotus durvju rokturus.

  Koka durvis ir iespējams papildināt ar mūsdienīgiem risinājumiem, piemēram, slēptām eņģēm, durvju aizvērējiem, magnētiskām slēdzenēm u.c.

  Pieejama plaša krāsu izvēle no RAL un NCS katalogiem.

  Iespējams izmantot arī beices un lakas, kas ietonē koku, maksimāli saglabājot tā dabīgo izskatu, tajā pašā laikā pieskaņojot durvis citiem interjera elementiem (piemēram, grīdām, trepēm utml.).

  Koka durvju izgatavošanā izmantojam Latvijas priedi, bērzu, osi un ozolu. Individuālu vēlmju gadījumā ir iespējams izmantot arī eksotisku koku sugu materiālus.

  Tapotās pildiņdurvis atšķiras ar koka durvju reljefu, kas izgatavots saskaņā ar klienta vēlmēm.

  Gludās durvis pēc to ārējā izskata ir askētiskākas.

  Koku iespējams kombinēt ar stiklu, rūtojumu, vitrāžām un citiem dekoratīviem elementiem.

  Realizēti projekti