Skip links

Koka eirologi

Koka eirologi ir īstā izvēle, ja vēlaties sabalansēt mājīgumu ar mūsdienu tehnoloģiju sasniegumiem. Koka eirologi ir piemēroti gan privātām, gan sabiedriskām ēkām, jo ir gan funkcionāli, gan arī vizuāli pievilcīgi un iederas jebkurā interjerā.

Koka eirologi lieliski izolē skaņu, uztur siltumu telpā, kā arī pasargā no mehāniskiem kaitējumiem.  To lietošana ir ērta un vienkārša. Turklāt koka eirologu izgatavošanas izmaksas ir salīdzinoši zemākas nekā vēsturiskajiem logiem.

Piedāvājam dažādu veidu koka eirologus ar atšķirīgu siltuma caurlaidību.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu labāko Mežmaļu koka eirologu piedāvājumu un cenas:

  Nosūtīsim cenu piedāvājumu vai atbildēsim uz citiem Jums interesējošiem jautājumiem

  Piedāvājam vairāku veidu koka eirologus ar atšķirīgu siltuma caurlaidību:

  • Koka eirologi 68mm ar 26mm 2 stiklu paketi, U>1 W/m2K
  • Koka eirologi 90mm ar 48mm 3 stiklu paketi, U<1 W/m2K
  • Koka eirologi 108mm ar 48mm 3 stiklu paketi un alumīnija uzlikām no ārpuses, U<1 W/m2K

  Vēršanās virzieni: labais un kreisais, uz iekšu.

  Vēdināšanas režīmi: atgāžams, ziemas vēdināšana.

  Koka eirologi tiek izgatavoti pēc klienta individuāla pasūtījuma un izmēriem.

  Papildus iespējams pasūtīt arī pieskaņotas iekšējās palodzes. Iekšējās koka palodzes tiek izgatavotas no masīvkoka līmētām plātnēm. Ar lazūras apdari palodžu virsma tiek papildus finierēta, lai iegūtu estētisku virsmu bez stiķu vietām. Palodžu standarta biezums 40 mm.  Palodžu priekšējai daļai un stūriem tiek piedāvāti dažādi profilu risinājumi.

  Pieejama plaša krāsu izvēle no RAL un NCS katalogiem. Iespējams izmantot arī lazūrkrāsas (beicēta lakota virsma ar redzamu koka tekstūru), kas ļaus maksimāli saglabāt koka dabīgo izskatu, tajā pašā laikā pietuvinot tā toni citiem interjera elementiem (piemēram, grīdai vai durvīm).

  Iespējami dažādi krāsojumi loga iekšpusē un ārpusē.

  Krāsu ieteicams izvēlēties, apskatot krāsu katalogus mūsu ražotnē klātienē.

  Pārsvarā koka eirologi tiek izgatavoti no Latvijas priedes. Īpašu individuālu vēlmju gadījumā ir iespējams izmantot arī ozolu vai eksotisku koku sugu materiālus.

  Izmantojam Vācijas uzņēmumu ROTO un SIEGENIA furnitūru.

  Koka eirologu priekšrocība ir tā, ka tos iespējams izgatavot praktiski jebkurā formā – taisnstūra, slīpus, arkveida, apaļus u.c.

  Koka eirologus ir iespējams pietuvināt vēsturisko logu izskatam, izmantojot dažādus dekoratīvos elementus, t.sk smalko rūtojumu un šproses.

  Mežmaļu ražotnē varēsiet apskatīt katalogus ar iepriekš veiktajiem projektiem un smelties iedvesmu savam individuālajam dizainam.

  Realizēti projekti